Elk jaar opnieuw is het een enorme puzzel om elke ploeg zijn trainingsmomenten in te plannen. Je vindt jouw trainingsschema terug in jouw persoonlijk Twizzit-account, maar hieronder vind je toch al een vlug overzicht.
Ploeg | Dag | Uren | Zaal | Terrein | Trainer |
---|---|---|---|---|---|
Heren 1 | dinsdag | 20u - 22u30 | STE | BZ T1-T2 | Jiri/Jonas |
donderdag | 20u-22u30 | STE | BZ T3 | ||
Heren 2 | maandag | 20u30 - 22u30 | STE | GZ T1 - T2 | Linda |
donderdag | 20u45 - 22u30 | SGW | |||
Heren 3 | woensdag | 20u - 22u | STE | BZ T2 | |
vrijdag | 19u - 22u | SP | wedstrijd | ||
Dames 1 | maandag | 18u30 - 20u15 | STE | GZ T1-T2 | Meino/Luc/Koen |
dinsdag | 20u - 22u30 | STE | BZ T3 | ||
donderdag | 20u-22u30 | STE | BZ T1-T2 | ||
vrijdag | 19u - 21u | STE | BZ T1 | ||
Dames 2 | dinsdag | 19u - 21u | SGW | T2-T3 | Barbara |
vrijdag | 19u - 21u | STE | BZ T2 | ||
Dames 3 | dinsdag | 19u - 21u | SGW | T1 | Nastia |
vrijdag | 19u - 21u | STE | BZ T3 | ||
Dames 4 | donderdag | 20u45 - 23u | SGW | T1 | |
Dames 5 | woensdag | 20u - 23u | STE | GZ T3 | |
Recrea Portie gemengd | donderdag | 19u30 - 23u | SP | ||
Recrea De Klinge | dinsdag | 20u-22u | De Klinge | ||
MU19 | dinsdag | 18u - 20u | KEM | ||
vrijdag | 17u30 - 19u | STE | BZ T3 | ||
woensdag | 17u - 19u | STE | GZ | ||
MU17A | dinsdag | 18u - 20u | STE | BZ T3 | Liselotte De Wael Yves De Wael |
donderdag | 18u-20u | STE | BZ T1 | ||
woensdag | 17u-19u of 18u-20u | STE | GZ of BZ | ||
MU17B | dinsdag | 18u30 - 20u | STE | GZ T1 | Steven De Ruysscher |
donderdag | 19u45 - 21u30 | KEM | |||
woensdag | 17u - 19u | STE | GZ | ||
MU15A | donderdag | 18u - 20u | STE | GZ T1 | Koen Cleemput |
vrijdag | 17u30 - 19u | SGW | T1 | ||
woensdag | 17u-19u of 18u-20u | STE | GZ of BZ | ||
MU15B | maandag | 18u - 20u | KEM | Silvy Van Goethem | |
vrijdag | 17u30 - 19u | SGW | T2 | ||
woensdag | 17u - 19u | STE | GZ | ||
MU15C | donderdag | 18u-19u45 | KEM | GZ T2 | Charles-Louis Van Neste |
vrijdag | 17u30 - 19u | SGW | T3 | ||
woensdag | 17u - 19u | STE | GZ | ||
MU13A | donderdag | 18u - 20u | STE | GZ T2+T3 | Tom Jacobs Fleur Van Kemseke |
vrijdag | 17u30 - 19u | STE | GZ T1 | ||
woensdag | 17u - 19u | SGW | T2+T3 | ||
MU13B | donderdag | 18u - 20u | STE | GZ T2+T3 | Tom Jacobs Fleur Van Kemseke |
vrijdag | 17u30 - 19u | STE | GZ T2 | ||
woensdag | 17u - 19u | SGW | T2+T3 | ||
MU13C | donderdag | 18u - 20u | STE | GZ T2+T3 | Tom Jacobs Fleur Van Kemseke |
vrijdag | 17u30 - 19u | STE | GZ T3 | ||
woensdag | 17u - 19u | SGW | T2+T3 | ||
JU15 | dinsdag | 18u - 20u | STE | BZ T2 | Wim Backaert |
donderdag | 18u-20u | STE | BZ T3 | ||
woensdag | 17u-19u of 18u-20u | STE | GZ of BZ | ||
JU13 | dinsdag | 18u - 20u | STE | BZ T1 | Kevin Smet |
donderdag | 18u-20u | STE | BZ T2 | ||
woensdag | 17u - 19u | SGW | T2+T3 | ||
U11 2B | woensdag | 15u30 - 17u | SGW | T1 | Jurgen Smet |
vrijdag | 17u30 - 19u | STE | BZ T1+T2 | ||
U11 2.0 | woensdag | 15u30 - 17u | SGW | T2-T3 | Jurgen Smet Jorre Santy |
vrijdag | 17u30 - 19u | STE | BZ T1+T2 | ||
U7-U9 | woensdag | 14u - 15u | SGW | T2+T3 | Anouk Smet |
zaterdag | 9u30 - 10u30 | STE | GZ T1+T2 |