Team

MU19

Ilhana Bambur
Britt Willems
Amelie Verschueren
Kato Van De Casserie
Thalia Stremersch
Febe Selis
Yana Noens
Britt De Wolf
Evelien Neukermans (trainer-coach)
Kristof Verschueren (begeleider)
Koen Cleemput (sportieve cel)

Wedstrijden

za 11/09/2021 16:303 - 0Beker
Lindemans Aalst - Mu19
za 18/09/2021 16:000 - 3MU19
Kuros Zulte Damesvolley - Mu19
za 25/09/2021 19:451 - 3MU19
Mu19 - Volleyteam Real Wetteren
za 02/10/2021 19:003 - 1MU19
Mu19 - Vc Delhaize Lede
za 09/10/2021 19:453 - 0MU19
Mu19 - D'hondt Volley Oudenaarde
za 16/10/2021 13:003 - 2MU19
Vc Oudegem - Mu19
za 23/10/2021 16:300 - 0MU19
Lindemans Aalst - Mu19
za 30/10/2021 15:450 - 0MU19
Mu19 - Govok Cammaert Gooik (vb)
zo 07/11/2021 15:300 - 0Beker
Gimm-e Waasland Kruibeke - Mu19
za 13/11/2021 16:000 - 0MU19
Vc Kruishoutem - Mu19
za 20/11/2021 12:300 - 0MU19
Ssj Hemelveerdegem - Mu19
za 27/11/2021 20:000 - 0MU19
Mu19 - Ass'nee Assenede
zo 12/12/2021 13:300 - 3MU19
Vdk Bank Gent Dames Volley - Mu19
za 18/12/2021 19:450 - 0MU19
Mu19 - Vc Belvoc Belsele
zo 09/01/2022 10:000 - 0MU19
Vc Delhaize Lede - Mu19
za 22/01/2022 19:450 - 0MU19
Mu19 - Ssj Hemelveerdegem
zo 30/01/2022 10:300 - 3MU19
D'hondt Volley Oudenaarde - Mu19
za 05/02/2022 19:450 - 0MU19
Mu19 - Vc Oudegem
za 12/02/2022 19:450 - 0MU19
Mu19 - Lindemans Aalst
za 19/02/2022 15:300 - 0MU19
Govok Cammaert Gooik (vb) - Mu19
za 12/03/2022 12:300 - 0MU19
Ass'nee Assenede - Mu19
za 19/03/2022 19:450 - 0MU19
Mu19 - Vc Kruishoutem
za 26/03/2022 19:450 - 0MU19
Mu19 - Kuros Zulte Damesvolley
za 02/04/2022 18:000 - 0MU19
Volleyteam Real Wetteren - Mu19
za 09/04/2022 16:150 - 0MU19
Vc Belvoc Belsele - Mu19
za 23/04/2022 19:453 - 0MU19
Mu19 - Vdk Bank Gent Dames Volley

Klassement

WPt
1.Vc Oudegem923
2.Govok Cammaert Gooik (vb)820
3.Lindemans Aalst719
3.Mu19819
5.Ssj Hemelveerdegem718
5.Ass'nee Assenede718
5.Volleyteam Real Wetteren818
5.Kuros Zulte Damesvolley818
5.Vc Kruishoutem918
10.Vc Belvoc Belsele612
10.Vc Delhaize Lede912
12.Vdk Bank Gent Dames Volley22-22
12.D'hondt Volley Oudenaarde 22-22

Trainingen

Op woensdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein GZ T3
Op donderdag om 18:30 (duur: 1.5 uur) in S9 op terrein BZ T1

Competities

BEKER MEISJES U19
MEISJES U19