Team

MU17C

Linde Bracke
Gitte Vermeulen
Roos Vereecken
Loes Van Moer
Nienke Motyka
Marie Michiels
Loïs Meireleire
Fien Jacobs
Kaat Fermon
Bieke Du Bois
Esmée Schouten
Liselotte De Wael (trainer-coach)
Roeland Bracke (markeerder-terreinafgevaardigde)
Barbara Verdood (sportieve cel)

Wedstrijden

zo 28/08/2022 12:00S9
Mu17c: driehoekstornooi
zo 11/09/2022 10:003 - 0Beker
Mu17c - Vc Flygha Grembergen-hamme
za 17/09/2022 16:003 - 1OMU17N2R1B
Mu17c - Jevo Maldegem B
za 01/10/2022 15:302 - 3OMU17N2R1B
Vc Spectrum Moerbeke-waas (+1) - Mu17c
za 08/10/2022 10:000 - 4OMU17N2R1B
Ass'nee Assenede - Mu17c
za 15/10/2022 13:004 - 0OMU17N2R1B
Mu17c - Asterix Avo Beveren C
za 22/10/2022 16:004 - 0OMU17N2R1B
Mu17c - Ass'nee Assenede
za 12/11/2022 13:301 - 3OMU17N2R1B
Mu17c - Vc Spectrum Moerbeke-waas (+1)
za 26/11/2022 13:301 - 3OMU17N2R1B
Jevo Maldegem B - Mu17c
za 03/12/2022 15:000 - 4OMU17N2R1B
Asterix Avo Beveren C - Mu17c
za 17/12/2022 13:303 - 0Beker
Mu17c - Vdk Bank Gent Damesvolley B
za 07/01/2023 17:000 - 3Beker
Jtv Dero Zele-berlare - Mu17c
za 14/01/2023 13:303 - 2OM17N1R2C
Mu17c - Css Outdoor Living Mevoc Meerbeke A
zo 22/01/2023 13:303 - 2OM17N1R2C
Vdk Bank Gent Damesvolley B - Mu17c
za 28/01/2023 13:003 - 1OM17N1R2C
Gimm-e Waasland Kruibeke A - Mu17c
za 04/02/2023 13:150 - 0Beker
Vc Hebo Borsbeke-herzele - Mu17c
za 18/02/2023 11:000 - 0OM17N1R2C
Vc Hebo Borsbeke-herzele - Mu17c
zo 05/03/2023 14:000 - 0OM17N1R2C
Css Outdoor Living Mevoc Meerbeke A - Mu17c
za 18/03/2023 13:300 - 0OM17N1R2C
Mu17c - Vdk Bank Gent Damesvolley B
za 25/03/2023 13:300 - 0OM17N1R2C
Mu17c - Gimm-e Waasland Kruibeke A
za 22/04/2023 13:300 - 0OM17N1R2C
Mu17c - Vc Hebo Borsbeke-herzele

Klassement

WPt
1.Mu17c822
2.Vc Spectrum Moerbeke-waas (+1)820
3.Asterix Avo Beveren C818
4.Jevo Maldegem B812
5.Ass'nee Assenede88
WPt
1.Vdk Bank Gent Damesvolley B39
2.Mu17c35
3.Gimm-e Waasland Kruibeke A24
3.Vc Hebo Borsbeke-herzele24
5.Css Outdoor Living Mevoc Meerbeke A22

Trainingen

Op dinsdag om 18:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein BZT2
Op donderdag om 18:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein BZT2

Competities

BEKER MEISJES U17
MEISJES U17 NIVEAU 2 - RONDE 1 B
MEISJES U17 NIVEAU 1 RONDE 2C