Team

MU17A

Jorieke de Bruyn
Fraukje Leenknecht
Elize Van der gucht
Femke Van Hoye
Chloë Heyrman
Yentl Duym
Roosje De Vleeschauwer
Alexandra De Pauw
Sietske de Bruyn
Marlies Van Hyfte (trainer-coach)
Jirka de Bruyn (begeleider-markeerder-terreinafgevaardigde)
Luc Ferket (scheidsrechter)
Barbara Verdood (sportieve cel)

Wedstrijden

zo 28/08/2022 12:00S9
MU17A: driehoekstornooi
za 10/09/2022 17:003 - 1Beker
Vc Lochristi-wachtebeke - MU17A
za 17/09/2022 16:001 - 3OMU17N1R1B
MU17A - Asterix Avo Beveren B
za 24/09/2022 09:303 - 1OMU17N1R1B
Vdk Bank Gent Damesvolley A - MU17A
za 08/10/2022 18:302 - 3OMU17N1R1B
Jevo Maldegem A (+1) - MU17A
za 15/10/2022 13:001 - 3OMU17N1R1B
MU17A - Avanti Aalter A (+1)
za 22/10/2022 16:001 - 3OMU17N1R1B
MU17A - Vdk Bank Gent Damesvolley A
za 05/11/2022 16:000 FF - 3Beker
Jevo Maldegem B - MU17A
za 12/11/2022 13:300 - 4OMU17N1R1B
MU17A - Jevo Maldegem A (+1)
za 19/11/2022 17:003 - 2OMU17N1R1B
Asterix Avo Beveren B - MU17A
za 26/11/2022 09:153 - 1OMU17N1R1B
Avanti Aalter A (+1) - MU17A
wo 21/12/2022 17:000 - 3Beker
MU17A - Gimm-e Waasland Kruibeke A
za 14/01/2023 13:304 - 0OM17N2R2C
MU17A - Vc Belvoc Belsele
za 21/01/2023 15:003 - 2OM17N2R2C
Volleyteam Real Wetteren - MU17A
za 28/01/2023 17:000 - 4OM17N2R2C
Asterix Avo Beveren C - MU17A
za 18/02/2023 17:000 - 0OM17N2R2C
Vc Lochristi-wachtebeke A (+1) - MU17A
zo 05/03/2023 17:000 - 0OM17N2R2C
Vc Belvoc Belsele - MU17A
za 18/03/2023 13:300 - 0OM17N2R2C
MU17A - Volleyteam Real Wetteren
za 25/03/2023 13:300 - 0OM17N2R2C
MU17A - Asterix Avo Beveren C
za 22/04/2023 13:300 - 0OM17N2R2C
MU17A - Vc Lochristi-wachtebeke A (+1)

Klassement

WPt
1.Vdk Bank Gent Damesvolley A820
1.Asterix Avo Beveren B820
3.Jevo Maldegem A (+1)816
4.Avanti Aalter A (+1)814
5.MU17A810
WPt
1.MU17A37
1.Volleyteam Real Wetteren37
3.Vc Lochristi-wachtebeke A (+1)24
3.Asterix Avo Beveren C24
5.Vc Belvoc Belsele22

Trainingen

Op dinsdag om 18:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein BZT3
Op vrijdag om 17:30 (duur: 1.5 uur) in S9 op terrein BZ T1

Competities

BEKER MEISJES U17
MEISJES U17 NIVEAU 1 - RONDE 1 B
MEISJES U17 NIVEAU 2 RONDE 2C