Team

MU15C

Josephine Bonne
Jade Van Daele
Iris Nicolle Chirica
Aitana Hurtado Ospina
Aiko Hoegaerts
Paulien Martens
Lena Elegeer
Lara Van Dorsselaer
Meri De Ruysscher
Niels Hooft (trainer-coach)
Eugene Van Eynde (trainer-coach)
Steven De Ruysscher (begeleider)
Wim Van Duyse (markeerder-scheidsrechter-terreinafgevaardigde)
Koen Cleemput (sportieve cel)

Wedstrijden

za 25/09/2021 13:003 - 0MU15C-4/4
Vc Spectrum Moerbeke-waas - MU15C
za 02/10/2021 09:302 - 3MU15C-4/4
MU15C - Kuros Zulte Damesvolley
za 09/10/2021 15:003 - 0MU15C-4/4
Skw Volley Krekenland - MU15C
za 16/10/2021 10:300 - 3MU15C-4/4
MU15C - Volley Saturnus Michelbeke
za 23/10/2021 15:000 - 3MU15C-4/4
MU15C - Argos Waarschoot
za 30/10/2021 16:153 - 0MU15C-4/4
Volley Team Temse - MU15C
za 06/11/2021 16:003 - 2MU15C-4/4
MU15C - Vc Spectrum Moerbeke-waas
za 13/11/2021 16:003 - 0MU15C-4/4
Argos Waarschoot - MU15C
zo 21/11/2021 10:303 - 0MU15C-4/4
Volley Saturnus Michelbeke - MU15C
za 27/11/2021 10:300 - 0MU15C-4/4
MU15C - Skw Volley Krekenland
za 04/12/2021 13:303 - 1MU15C-4/4
Kuros Zulte Damesvolley - MU15C
za 11/12/2021 15:000 - 3MU15C-4/4
MU15C - Volley Team Temse
za 22/01/2022 14:003 - 0OM15GN2
Vc Belvoc Belsele (+1) - MU15C
za 29/01/2022 10:300 - 0OM15GN2
MU15C - Volley Team Temse
za 12/02/2022 12:000 - 0OM15GN2
Gimm-e Waasland Kruibeke B - MU15C
zo 20/02/2022 13:300 - 0OM15GN2
MU15C - Vc Panda's Lokeren
za 26/02/2022 10:300 - 0OM15GN2
MU15C - Vdk Bank Gent Dames Volley C
za 12/03/2022 12:450 - 0OM15GN2
Vc Panda's Lokeren - MU15C
za 19/03/2022 14:000 - 0OM15GN2
Volley Team Temse - MU15C
za 02/04/2022 10:300 - 0OM15GN2
MU15C - Vc Belvoc Belsele (+1)
za 09/04/2022 13:000 - 0OM15GN2
MU15C - Gimm-e Waasland Kruibeke B
za 23/04/2022 12:000 - 0OM15GN2
Vdk Bank Gent Dames Volley C - MU15C

Klassement

WPt
1.Volley Team Temse1235
2.Volley Saturnus Michelbeke1021
2.Argos Waarschoot1221
4.Skw Volley Krekenland 1018
5.Vc Spectrum Moerbeke-waas1114
6.Kuros Zulte Damesvolley125
7.MU15C113

Trainingen

Op dinsdag om 18:30 (duur: 1.5 uur) in S9 op terrein BZ T3
Op vrijdag om 17:30 (duur: 1.5 uur) in S3 op terrein T1

Competities

MEISJES U15 NIVEAU 2G (4/4)
MEISJES U15G NIVEAU 2 (6/6)