Team

MU13B

Melanie Coppens
Bieke De Cock
Julie Bastoen
Fé Jonkers
Miene Thierens
Billie Meireleire
Renée Van Moer
Fleur Van Kemseke (trainer)

Wedstrijden

za 18/09/2021 10:301 - 3Comp
MU13B - MU13A
za 25/09/2021 15:003 - 0Comp
Asterix Avo Beveren A - MU13B
za 02/10/2021 15:303 - 0Comp
MU13B - Dynamo Zovoc Lievegem B
zo 10/10/2021 12:450 - 3Comp
Dynamo Zovoc Lievegem A - MU13B
za 23/10/2021 15:000 - 3Comp
MU13B - Nidak Nieuwkerken A
za 20/11/2021 13:003 - 2Comp
Asterix Avo Beveren B - MU13B
zo 28/11/2021 10:000 - 0Comp
Avanti Aalter A - MU13B
za 04/12/2021 10:300 - 3Comp
MU13B - Vdk Bank Gent Dames Volley A
za 22/01/2022 13:001 - 3OM13DN2
Eevoc Ertvelde-evergem - MU13B
za 29/01/2022 10:303 - 1OM13DN2
MU13B - Nidak Nieuwkerken B
za 12/02/2022 12:453 - 2OM13DN2
Vc Lochristi-wachtebeke B - MU13B
zo 20/02/2022 13:303 - 1OM13DN2
MU13B - Vc Flygha Grembergen-hamme B
za 26/02/2022 16:002 - 3OM13DN2
MU13B - Asterix Avo Beveren D (+1)
za 12/03/2022 15:003 - 0OM13DN2
Asterix Avo Beveren D (+1) - MU13B
zo 20/03/2022 12:003 - 1OM13DN2
Vc Flygha Grembergen-hamme B - MU13B
za 09/04/2022 13:003 - 1OM13DN2
MU13B - Eevoc Ertvelde-evergem
wo 20/04/2022 18:002 - 3OM13DN2
MU13B - Vc Lochristi-wachtebeke B
zo 24/04/2022 16:001 - 3OM13DN2
Nidak Nieuwkerken B - MU13B
zo 11/09/2022 13:000 - 0Beker
Gimm-e Waasland Kruibeke A - MU13B
za 17/09/2022 18:000 - 0OMU13N2R1D
MU13B - Nidak Nieuwkerken
za 24/09/2022 15:150 - 0OMU13N2R1D
MU13B - Volley Team Temse
za 01/10/2022 15:000 - 0OMU13N2R1D
Asterix Avo Beveren C - MU13B
za 08/10/2022 14:000 - 0OMU13N2R1D
Vc Belvoc Belsele - MU13B
za 15/10/2022 15:150 - 0OMU13N2R1D
MU13B - Gimm-e Waasland Kruibeke A
za 22/10/2022 13:000 - 0OMU13N2R1D
MU13B - Asterix Avo Beveren C
za 12/11/2022 10:300 - 0OMU13N2R1D
MU13B - Vc Belvoc Belsele
zo 20/11/2022 13:000 - 0OMU13N2R1D
Gimm-e Waasland Kruibeke A - MU13B
zo 27/11/2022 11:300 - 0OMU13N2R1D
Volley Team Temse - MU13B
zo 04/12/2022 14:000 - 0OMU13N2R1D
Nidak Nieuwkerken - MU13B

Klassement

Trainingen

Op vrijdag om 17:30 (duur: 1.5 uur) in S9 op terrein BZ T3
Op woensdag om 17:00 (duur: 2 uur) in S3 op terrein T2

Competities

BEKER MEISJES U13
MEISJES U13 NIVEAU 2 - RONDE 1 D