Team

MU13B

Lena Elegeer
Aline Vos
Lara Van Dorsselaer
Marie Michiels
Ella Hoegaerts
Kaat Fermon
Meri De Ruysscher
Juliette De Cauwer
Josephine Bonne
Evelien Neukermans (trainer-coach)
Veerle Vranckx (begeleider)
Patrick Wielandt (markeerder-scheidsrechter-terreinafgevaardigde)
Luc Leten (sportieve cel)
Barbara Verdood (sportieve cel)
Wim Backaert (sportieve cel)

Wedstrijden

zo 20/09/2020 12:003 - 0Beker
Vc Flygha Grembergen-hamme - MU13B
zo 27/09/2020 12:000 - 3Comp
Vc Flygha Grembergen-hamme B (+1) - MU13B
za 03/10/2020 18:000 - 3Comp
MU13B - Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1)
za 10/10/2020 13:000 - 3Comp
Vc Spectrum Moerbeke-waas - MU13B
za 17/10/2020 18:000 - 0Comp
MU13B - Asterix Avo Beveren E
za 24/10/2020 12:450 - 0Comp
Vc Panda's Lokeren - MU13B
za 31/10/2020 18:000 - 0Beker
MU13B - Argos Waarschoot
za 07/11/2020 09:300 - 0Comp
MU13B - Asterix Avo Beveren C
zo 15/11/2020 13:000 - 0Comp
Gimm-e Waasland Kruibeke (+1) - MU13B
za 21/11/2020 18:000 - 0Comp
MU13B - Jtv Dero Zele - Berlare B
zo 29/11/2020 11:300 - 0Comp
Dames Vc Eksaarde - MU13B
zo 06/12/2020 14:000 - 0Comp
Nidak Nieuwkerken B - MU13B
za 12/12/2020 13:300 - 0Comp
MU13B - Vc Belvoc Belsele B (+1)
zo 14/02/2021 12:000 - 0Comp
Vc Flygha Grembergen-hamme B (+1) - MU13B
za 20/02/2021 18:000 - 0Comp
MU13B - Vc Belvoc Belsele A (+1)
za 27/02/2021 16:150 - 0Comp
Vc Belvoc Belsele A (+1) - MU13B
za 06/03/2021 15:000 - 0Comp
Asterix Avo Beveren C - MU13B
za 13/03/2021 18:000 - 0Comp
MU13B - Gimm-e Waasland Kruibeke B
zo 21/03/2021 15:300 - 0Comp
Gimm-e Waasland Kruibeke B - MU13B
za 27/03/2021 18:000 - 0Comp
MU13B - Asterix Avo Beveren C
za 03/04/2021 18:000 - 0Comp
MU13B - Nidak Nieuwkerken C (+1)
zo 11/04/2021 16:000 - 0Comp
Nidak Nieuwkerken C (+1) - MU13B
za 17/04/2021 18:000 - 0Comp
MU13B - Vc Flygha Grembergen-hamme B (+1)

Klassement

WPt
1.Vc Flygha Grembergen-hamme A (+1)39
2.Jtv Dero Zele - Berlare B37
3.Dames Vc Eksaarde 26
3.Asterix Avo Beveren C36
3.MU13B36
6.Vc Panda's Lokeren34
6.Asterix Avo Beveren E34
8.Vc Spectrum Moerbeke-waas23
8.Nidak Nieuwkerken B33
10.Vc Flygha Grembergen-hamme B (+1)32
11.Vc Belvoc Belsele B (+1)31
12.Gimm-e Waasland Kruibeke (+1)30
WPt
1.Vc Belvoc Belsele A (+1)00
1.Asterix Avo Beveren C00
1.Vc Flygha Grembergen-hamme B (+1)00
1.MU13B00
1.Nidak Nieuwkerken C (+1)00
1.Gimm-e Waasland Kruibeke B00

Trainingen

Op woensdag om 17:00 (duur: 1.5 uur) in S3 op terrein T1
Op vrijdag om 17:30 (duur: 1.5 uur) in S3 op terrein T1

Competities

MEISJES U13 NIVEAU 2A
BEKER MEISJES U13
MEISJES U13 NIVEAU 2C R2