Team

JMU11-2B

Elena Peeters
Enora Van guyse
Camille Govaerts
Geike Van Hoye
Ella De Maeyer
Lore Bartholomeeusen
Aurore Vermeulen
Roxanne Van Goethem
Gloria Teerlynck
Leonie Froidcoeur
Warre Schippers
Kato Vanhaevermaet
Gitte Speleman
Jinke Van eynde
Jurgen Smet (trainer-coach)
Wendy Van de Voorde (begeleider)

Wedstrijden

za 18/09/2021 16:151 - 11JMU11-3/3
Volley Team Temse B (g) - Jmu11-2b
za 25/09/2021 09:3012 - 0JMU11-3/3
Jmu11-2b - Gimm-e Waasland Kruibeke A
zo 03/10/2021 13:003 - 9JMU11-3/3
Asterix Avo Beveren C (m) - Jmu11-2b
za 09/10/2021 15:156 - 6JMU11-3/3
Jmu11-2b - Nidak Nieuwkerken A (m) (+1)
zo 17/10/2021 13:000 - 12JMU11-3/3
Asterix Avo Beveren D (m) - Jmu11-2b
zo 24/10/2021 18:000 - 12JMU11-3/3
Nidak Nieuwkerken A (m) (+1) - Jmu11-2b
za 13/11/2021 09:3011 - 1JMU11-3/3
Jmu11-2b - Asterix Avo Beveren D (m)
za 20/11/2021 10:3011 - 1JMU11-3/3
Jmu11-2b - Volley Team Temse B (g)
za 04/12/2021 10:300 - 0JMU11-3/3
Jmu11-2b - Asterix Avo Beveren C (m)
zo 19/12/2021 13:001 - 11JMU11-3/3
Gimm-e Waasland Kruibeke A - Jmu11-2b
za 15/01/2022 13:308 - 4OJM11C-2B
Jmu11-2b - Volleyteam Real Wetteren (g)
za 29/01/2022 16:006 - 6OJM11C-2B
Eevoc Ertvelde-evergem A (g) - Jmu11-2b
zo 13/02/2022 13:308 - 4OJM11C-2B
Jmu11-2b - Jtv Dero Zele-berlare (g)
za 19/02/2022 10:000 - 12OJM11C-2B
Volleyteam Real Wetteren (g) - Jmu11-2b
za 26/02/2022 13:300 - 0OJM11C-2B
Jmu11-2b - Vc Flygha Grembergen-hamme A (g)(+1)
zo 06/03/2022 17:008 - 4OJM11C-2B
Jmu11-2b - Vc Kalken B (g)
za 12/03/2022 13:001 - 11OJM11C-2B
Vc Flygha Grembergen-hamme A (g)(+1) - Jmu11-2b
zo 03/04/2022 15:000 - 12OJM11C-2B
Vc Kalken B (g) - Jmu11-2b
za 09/04/2022 13:302 - 10OJM11C-2B
Jtv Dero Zele-berlare (g) - Jmu11-2b
za 23/04/2022 15:300 - 0OJM11C-2B
Jmu11-2b - Eevoc Ertvelde-evergem A (g)
zo 11/09/2022 09:300 - 0OBM11
Griffoenen Steenhuize - Jmu11-2b
za 17/09/2022 16:150 - 0OJMU112BR1
Volley Team Temse (g) - Jmu11-2b
zo 25/09/2022 13:300 - 0OJMU112BR1
Vc Kalken (j) - Jmu11-2b
za 01/10/2022 12:300 - 0OJMU112BR1
Eevoc Ertvelde-evergem (g) - Jmu11-2b
za 08/10/2022 15:150 - 0OJMU112BR1
Jmu11-2b - Skw Volley Krekenland (g)
za 22/10/2022 13:000 - 0OJMU112BR1
Skw Volley Krekenland (g) - Jmu11-2b
za 19/11/2022 15:150 - 0OJMU112BR1
Jmu11-2b - Vc Kalken (j)
za 26/11/2022 15:150 - 0OJMU112BR1
Jmu11-2b - Eevoc Ertvelde-evergem (g)
za 03/12/2022 15:150 - 0OJMU112BR1
Jmu11-2b - Volley Team Temse (g)

Klassement

Trainingen

Op woensdag om 15:30 (duur: 1.5 uur) in S3 op terrein T1
Op vrijdag om 17:30 (duur: 1.5 uur) in S9 op terrein GZ T1

Competities

JONGENS-MEISJES U11 2B - RONDE 1 B
JEUGDBEKER MEISJES U11