Team

JMU11-2B

Melanie Coppens
Julie Bastoen
Warre Schippers
Léon Schoenmaekers
Bieke De Cock
Kevin Smet (trainer-coach)
Jurgen Smet (trainer-coach)
Veerle Vranckx (begeleider)
Barbara Verdood (sportieve cel)

Wedstrijden

za 18/09/2021 16:151 - 11JMU11-3/3
Volley Team Temse B (g) - Jmu11-2b
za 25/09/2021 09:3012 - 0JMU11-3/3
Jmu11-2b - Gimm-e Waasland Kruibeke A
zo 03/10/2021 13:003 - 9JMU11-3/3
Asterix Avo Beveren C (m) - Jmu11-2b
za 09/10/2021 15:156 - 6JMU11-3/3
Jmu11-2b - Nidak Nieuwkerken A (m) (+1)
zo 17/10/2021 13:000 - 12JMU11-3/3
Asterix Avo Beveren D (m) - Jmu11-2b
zo 24/10/2021 18:000 - 12JMU11-3/3
Nidak Nieuwkerken A (m) (+1) - Jmu11-2b
za 13/11/2021 09:3011 - 1JMU11-3/3
Jmu11-2b - Asterix Avo Beveren D (m)
za 20/11/2021 10:3011 - 1JMU11-3/3
Jmu11-2b - Volley Team Temse B (g)
za 04/12/2021 10:300 - 0JMU11-3/3
Jmu11-2b - Asterix Avo Beveren C (m)
zo 19/12/2021 13:001 - 11JMU11-3/3
Gimm-e Waasland Kruibeke A - Jmu11-2b
za 15/01/2022 13:308 - 4OJM11C-2B
Jmu11-2b - Volleyteam Real Wetteren (g)
za 29/01/2022 16:000 - 0OJM11C-2B
Eevoc Ertvelde-evergem A (g) - Jmu11-2b
za 05/02/2022 16:000 - 0OJM11C-2B
Jmu11-2b - Vc Kalken B (g)
zo 13/02/2022 13:300 - 0OJM11C-2B
Jmu11-2b - Jtv Dero Zele-berlare (g)
za 19/02/2022 10:000 - 0OJM11C-2B
Volleyteam Real Wetteren (g) - Jmu11-2b
za 26/02/2022 13:300 - 0OJM11C-2B
Jmu11-2b - Vc Flygha Grembergen-hamme A (g)(+1)
za 12/03/2022 13:000 - 0OJM11C-2B
Vc Flygha Grembergen-hamme A (g)(+1) - Jmu11-2b
zo 03/04/2022 15:000 - 0OJM11C-2B
Vc Kalken B (g) - Jmu11-2b
za 09/04/2022 13:300 - 0OJM11C-2B
Jtv Dero Zele-berlare (g) - Jmu11-2b
za 23/04/2022 15:300 - 0OJM11C-2B
Jmu11-2b - Eevoc Ertvelde-evergem A (g)

Klassement

WPt
1.Jmu11-2b995
2.Nidak Nieuwkerken A (m) (+1)966
3.Asterix Avo Beveren C (m)853
4.Asterix Avo Beveren D (m)940
5.Gimm-e Waasland Kruibeke A932
6.Volley Team Temse B (g)614

Trainingen

Op woensdag om 15:30 (duur: 1.5 uur) in S3 op terrein T1
Op vrijdag om 17:30 (duur: 1.5 uur) in S9 op terrein GZ T1

Competities

JONGENS MEISJES U11-2B
JONGENS/MEISJES U11C-2B