Team

Heren3

Dries De Cock
Frode Van Moer
Kevin Van Lierop
Tuur Van Duyse (begeleider)
Kevin Smet
Igor Luczynski
Lukas Labie
Noah Keppens
Seppe Inghels
Jens Eeckhaoudt
René den Uijl
Yentl De Vos
Ferre De Muynck
Yves Kruyner (trainer-coach)
Jurgen Smet (begeleider)
Kris Eeckhaoudt (markeerder)
Guy Ruts (scheidsrechter-terreinafgevaardigde)
Dirk De Vos (terreinafgevaardigde)
Luc Leten (sportieve cel)
Jonas Vereecken (sportieve cel)

Wedstrijden

za 10/10/2020 19:303 - 1Comp
Vc Kuros Zulte - Heren3
za 17/10/2020 16:450 - 0Comp
Heren3 - Jtv Dero Zele - Berlare B
za 31/10/2020 16:450 - 0Beker
Heren3 - Vc Kalken B
za 07/11/2020 16:450 - 0Comp
Heren3 - Bmv Beveren Melsele B
za 14/11/2020 20:300 - 0Comp
Vc Lochristi-wachtebeke - Heren3
za 21/11/2020 16:450 - 0Comp
Heren3 - Vc Belvoc Belsele
zo 29/11/2020 18:000 - 0Comp
Dakwerken De Vos Denderhoutem B - Heren3
za 05/12/2020 16:450 - 0Comp
Heren3 - Caruur Volley Gent C
za 12/12/2020 16:300 - 0Comp
Ssj Hemelveerdegem B - Heren3
zo 20/12/2020 18:000 - 0Comp
Griffoenen Steenhuize - Heren3
za 16/01/2021 16:450 - 0Comp
Heren3 - Griffoenen Steenhuize
zo 21/02/2021 18:000 - 0Comp
Bmv Beveren Melsele B - Heren3
za 13/03/2021 16:450 - 0Comp
Heren3 - Vc Lochristi-wachtebeke
za 27/03/2021 20:300 - 0Comp
Vc Belvoc Belsele - Heren3
za 10/04/2021 16:450 - 0Comp
Heren3 - Dakwerken De Vos Denderhoutem B
zo 18/04/2021 18:000 - 0Comp
Caruur Volley Gent C - Heren3
za 24/04/2021 16:450 - 0Comp
Heren3 - Ssj Hemelveerdegem B

Klassement

WPt
1.Jtv Dero Zele - Berlare B26
1.Griffoenen Steenhuize26
1.Ssj Hemelveerdegem B26
4.Vc Kuros Zulte23
5.Vc Belvoc Belsele22
6.Bmv Beveren Melsele B21
7.Vc Lochristi-wachtebeke00
7.Heren310
7.Dakwerken De Vos Denderhoutem B10
7.Caruur Volley Gent C20

Klassement reserven

WPt
1.Griffoenen Steenhuize25
2.Jtv Dero Zele - Berlare B24
3.Vc Kuros Zulte23
3.Vc Belvoc Belsele23
3.Caruur Volley Gent C23
6.Heren312
7.Ssj Hemelveerdegem B11
8.Vc Lochristi-wachtebeke00
8.Bmv Beveren Melsele B10
8.Dakwerken De Vos Denderhoutem B10

Trainingen

Op woensdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein GZT1+T2
Op vrijdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein BZT2

Competities

Heren Promoreeks 3
Beker Heren Provinciaal