Team

Heren2

Francis Foubert
Steven Lernout
Lander De Buyser
Wannes De Buyser
Tim Van Herrewege
Jasper Zaizoune
Tijl Van Riet
Kevin Smet
Anthony Van Neste
Jorre Santy
Reno Smet
Eugene Van Eynde (trainer-coach)
Ann Beck (begeleider-terreinafgevaardigde)
Lieven Van Riet (markeerder)
Wim Van Duyse (scheidsrechter)
Pascal De Windt (sportieve cel)
Jonas Vereecken (sportieve cel)

Wedstrijden

za 27/08/2022 13:00Zoersel
Heren2: Tornooi in Zoersel
di 06/09/2022 20:00M5
Heren2: Oefenwedstrijd tegen BMV
za 10/09/2022 14:00S10
Heren2: Oefenwedstrijd in Temse
za 17/09/2022 20:002 - 3Comp
Heren2 - Ass'nee Assenede
za 24/09/2022 16:303 - 0Comp
D'hondt Volley Oudenaarde B - Heren2
za 01/10/2022 20:300 - 0Comp
Ssj Hemelveerdegem A - Heren2
za 08/10/2022 20:300 - 0Comp
Heren2 - Sferos Vbk Deinze A
za 15/10/2022 14:300 - 0Comp
Heren2 - Volley Team Temse A
za 22/10/2022 20:000 - 0Comp
Heren2 - Vc Panda's Lokeren A
za 05/11/2022 20:000 - 0Beker
Heren2 - Vc Lochristi-wachtebeke (3)
zo 13/11/2022 18:000 - 0Comp
Zovoc Lievegem - Heren2
za 19/11/2022 20:300 - 0Comp
Bmv Beveren Melsele A - Heren2
za 26/11/2022 20:300 - 0Comp
Vc Delhaize Lede A - Heren2
za 17/12/2022 20:300 - 0Beker
Ass'nee Assenede (p1) - Heren2
za 14/01/2023 20:000 - 0Comp
Heren2 - D'hondt Volley Oudenaarde B
za 21/01/2023 20:300 - 0Comp
Ass'nee Assenede - Heren2
za 28/01/2023 20:000 - 0Comp
Heren2 - Ssj Hemelveerdegem A
za 11/02/2023 20:000 - 0Comp
Sferos Vbk Deinze A - Heren2
za 04/03/2023 20:000 - 0Comp
Heren2 - Bmv Beveren Melsele A
za 18/03/2023 20:000 - 0Comp
Heren2 - Vc Delhaize Lede A
za 25/03/2023 20:300 - 0Comp
Volley Team Temse A - Heren2
za 15/04/2023 20:300 - 0Comp
Vc Panda's Lokeren A - Heren2
za 22/04/2023 20:000 - 0Comp
Heren2 - Zovoc Lievegem

Klassement

WPt
1.Zovoc Lievegem25
1.Ass'nee Assenede25
3.Vc Panda's Lokeren A13
3.D'hondt Volley Oudenaarde B13
5.Bmv Beveren Melsele A22
6.Sferos Vbk Deinze A11
6.Heren221
6.Ssj Hemelveerdegem A21
9.Vc Delhaize Lede A00
9.Volley Team Temse A10

Klassement reserven

WPt
1.Heren225
1.Ssj Hemelveerdegem A25
3.Ass'nee Assenede23
3.Zovoc Lievegem23
5.Bmv Beveren Melsele A22
6.Vc Panda's Lokeren A11
6.D'hondt Volley Oudenaarde B11
6.Sferos Vbk Deinze A11
9.Vc Delhaize Lede A00
9.Volley Team Temse A10

Trainingen

Op maandag om 20:30 (duur: 2 uur) in S9 op terrein GZT1+T2
Op donderdag om 20:45 (duur: 1.75 uur) in S3 op terrein T2+T3

Competities

Trofee Walraeve
Heren Promoreeks 1
Beker Heren Provinciaal