Team

Heren1

Jente De Keyser
Yves Kruyner
Jo Coenen
Dries Van Linden
Jonas Stuer
Maarten Michiels
Arno Keppens
Jesse Illegems
Niels Hooft
Wim Backaert
Jasper Wuyts
Jonas Vereecken (trainer-begeleider-coach-sportieve cel)
Jiri Vermeulen (trainer-coach)
Luc Ferket (markeerder)
Nadine Strobbe (terreinafgevaardigde)

Wedstrijden

za 14/08/2021 16:30kortrijk
Heren1: driehoekstornooi in Kortrijk
za 21/08/2021 10:00S9
Heren1: Training + oefenwedstrijd
za 11/09/2021 17:003 - 0BCH
Bw Nivelles - Heren1
za 18/09/2021 20:003 - 1Comp
Heren1 - D'hondt Volley Oudenaarde Heren A
za 25/09/2021 20:300 - 3Comp
Vc Felco Gavere - Heren1
za 02/10/2021 17:003 - 2Comp
Heren1 - M. Siks Blaasveld Vc
za 09/10/2021 20:303 - 0Comp
Kruikenburg Ternat A - Heren1
za 16/10/2021 20:003 - 0Comp
Heren1 - Vc Packo Zedelgem A
za 23/10/2021 20:300 - 3Comp
Pervol Ruiselede A - Heren1
za 06/11/2021 20:303 - 1Comp
Rembert Torhout Heren - Heren1
zo 14/11/2021 17:302 - 3Comp
Skill Volley Club Tournai - Heren1
za 27/11/2021 20:003 - 1Comp
Heren1 - Knack Roeselare B
za 04/12/2021 17:002 - 3Comp
Heren1 - Balti Kortrijk
za 11/12/2021 20:003 - 0Comp
Heren1 - Bruxelles Est Vc
za 18/12/2021 20:300 - 0Comp
D'hondt Volley Oudenaarde Heren A - Heren1
za 15/01/2022 17:000 - 0Comp
Heren1 - Vc Felco Gavere
za 22/01/2022 20:303 - 1Comp
M. Siks Blaasveld Vc - Heren1
za 29/01/2022 17:000 - 0Comp
Heren1 - Kruikenburg Ternat A
za 05/02/2022 19:000 - 0Beker
Heren1 - Eevoc Ertvelde-evergem A (n3)
za 12/02/2022 20:000 - 0Comp
Vc Packo Zedelgem A - Heren1
za 19/02/2022 17:000 - 0Comp
Heren1 - Pervol Ruiselede A
zo 13/03/2022 17:300 - 0Comp
Balti Kortrijk - Heren1
za 19/03/2022 20:000 - 0Comp
Knack Roeselare B - Heren1
za 02/04/2022 20:000 - 0Comp
Heren1 - Rembert Torhout Heren
za 09/04/2022 17:000 - 0Comp
Heren1 - Skill Volley Club Tournai
zo 24/04/2022 18:000 - 0Comp
Bruxelles Est Vc - Heren1

Klassement

WPt
1.Rembert Torhout Heren1235
2.Balti Kortrijk1229
3.Heren11223
4.M. Siks Blaasveld Vc1221
5.Vc Packo Zedelgem A1220
6.D'hondt Volley Oudenaarde Heren A917
7.Knack Roeselare B1115
7.Kruikenburg Ternat A1115
9.Bruxelles Est Vc1211
10.Pervol Ruiselede A1310
11.Skill Volley Club Tournai119
12.Vc Felco Gavere135

Trainingen

Op dinsdag om 20:00 (duur: 2.5 uur) in S9 op terrein BZ T3
Op donderdag om 20:00 (duur: 2.5 uur) in S9 op terrein BZT1+T2

Competities

NATIONALE 2 HEREN B
Trofee Walraeve
Belgian Cup Heren