Team

Dames3

Rosa Claeys
Merel Vanhenden
Anouk Vanhenden
Yana Van Doorsselaer
Alyssa Van Doorsselaer
Emilia Staljanssens
Lili Oelbrandt
Mette Meerschaert
Maura den Uijl
Xavi De Caigny
Julie Cleemput
Sjarlot Claeys
Nastia Petrenko (trainer-coach)
Wendy Van Puymbroeck (begeleider-terreinafgevaardigde)
Lutgardis Vyvey (markeerder)
Barbara Verdood (sportieve cel)

Wedstrijden

zo 14/08/2022 10:30s3
Dames3: oefenwedstrijd
zo 11/09/2022 18:000 - 3Beker
Zovoc Lievegem B (4) - Dames3
za 17/09/2022 20:000 - 3ODP3A
Zovoc Lievegem A - Dames3
za 24/09/2022 20:001 - 3ODP3A
Jevo Maldegem - Dames3
za 01/10/2022 20:002 - 3ODP3A
Vc Belvoc Belsele A - Dames3
za 08/10/2022 16:450 - 3ODP3A
Dames3 - Jtv Dero Zele-berlare B
za 15/10/2022 20:303 - 1ODP3A
Avanti Aalter B - Dames3
za 22/10/2022 20:303 - 1ODP3A
Vc Lochristi-wachtebeke A - Dames3
vr 04/11/2022 20:003 - 1Beker
Vc Oudegem C (2) - Dames3
za 12/11/2022 16:451 - 3ODP3A
Vc Panda's Lokeren B - Dames3
za 19/11/2022 20:301 - 3ODP3A
Asterix Avo Beveren C - Dames3
za 26/11/2022 16:451 - 3ODP3A
Dames3 - Asterix Avo Beveren D
za 14/01/2023 20:300 - 0ODP3A
Dames3 - Jevo Maldegem
za 21/01/2023 16:450 - 0ODP3A
Dames3 - Vc Belvoc Belsele A
zo 29/01/2023 16:000 - 0ODP3A
Jtv Dero Zele-berlare B - Dames3
za 11/02/2023 16:450 - 0ODP3A
Dames3 - Zovoc Lievegem A
za 04/03/2023 16:450 - 0ODP3A
Dames3 - Avanti Aalter B
za 18/03/2023 16:450 - 0ODP3A
Dames3 - Vc Lochristi-wachtebeke A
za 25/03/2023 20:300 - 0ODP3A
Dames3 - Vc Panda's Lokeren B
za 15/04/2023 16:450 - 0ODP3A
Dames3 - Asterix Avo Beveren C
za 22/04/2023 20:300 - 0ODP3A
Asterix Avo Beveren D - Dames3

Klassement

WPt
1.Asterix Avo Beveren D925
1.Vc Lochristi-wachtebeke A1025
3.Avanti Aalter B919
3.Jtv Dero Zele-berlare B919
5.Jevo Maldegem915
6.Dames3914
7.Asterix Avo Beveren C911
8.Vc Belvoc Belsele A107
9.Zovoc Lievegem A 104
10.Vc Panda's Lokeren B102

Trainingen

Op dinsdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S3 op terrein T1
Op vrijdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein BZT3

Competities

Beker Dames Provinciaal
DAMES PROMO 3A