Team

Dames3

Anouk Beniers
Merel Vanhenden
Anouk Vanhenden
Yana Van Doorsselaer
Stien Teugels
Thalia Stremersch
Dieuwke Noens
Fleur Meerschaert
Lauren Inghels
Laura Gonzales Guerrero
Lore De Moor
Noor De Bock
Nastia Petrenko (trainer-coach)
Wendy Van Puymbroeck (begeleider)
Paul Creve (markeerder)
Jozef Van Linden (scheidsrechter)
Luc Leten (sportieve cel)
Koen Cleemput (sportieve cel)
Barbara Verdood (sportieve cel)

Wedstrijden

di 08/09/2020 19:00S3
Dames3: Oefenwedstrijd gimmie 3 prov
zo 13/09/2020 11:00Nieuwkerken
Dames3: tornooi
di 22/09/2020 19:00S3
Dames3: Oefenwedstrijd Gimme 3 prov
vr 02/10/2020 20:001 - 3Beker
Vc Lochristi-wachtebeke A - Dames3
zo 04/10/2020 17:001 - 3Comp
Vc Kalken C - Dames3
za 10/10/2020 17:003 - 0Comp
Dames3 - Dames Vc Eksaarde B
za 17/10/2020 16:300 - 0Comp
Eevoc Ertvelde-evergem B - Dames3
za 24/10/2020 17:000 - 0Comp
Dames3 - Asterix Avo Beveren D
zo 01/11/2020 14:000 - 0Beker
Nidak Nieuwkerken B - Dames3
za 07/11/2020 20:300 - 0Comp
Dames3 - Dynamo Zovoc Lievegem B
za 14/11/2020 20:300 - 0Comp
Vc Panda's Lokeren C - Dames3
za 21/11/2020 16:300 - 0Comp
Vc Lochristi-wachtebeke B - Dames3
za 28/11/2020 17:000 - 0Comp
Dames3 - Vc Kalken C
zo 06/12/2020 18:000 - 0Comp
Dames Vc Eksaarde B - Dames3
za 09/01/2021 17:000 - 0Comp
Dames3 - Eevoc Ertvelde-evergem B
za 16/01/2021 20:300 - 0Comp
Asterix Avo Beveren D - Dames3
za 20/02/2021 17:000 - 0Comp
Dames3 - Vc Lochristi-wachtebeke B
zo 28/02/2021 17:000 - 0Comp
Vc Kalken C - Dames3
zo 14/03/2021 17:300 - 0Comp
Dames3 - Dames Vc Eksaarde B
za 20/03/2021 20:300 - 0Comp
Dames3 - Vc Lochristi-wachtebeke B
za 27/03/2021 16:300 - 0Comp
Eevoc Ertvelde-evergem B - Dames3
za 10/04/2021 20:300 - 0Comp
Dames3 - Asterix Avo Beveren D
za 17/04/2021 20:300 - 0Comp
Vc Panda's Lokeren C - Dames3
za 24/04/2021 20:300 - 0Comp
Dames3 - Dynamo Zovoc Lievegem B

Klassement

WPt
1.Dynamo Zovoc Lievegem B26
1.Dames326
1.Vc Panda's Lokeren C26
4.Vc Lochristi-wachtebeke B23
4.Eevoc Ertvelde-evergem B23
6.Asterix Avo Beveren D20
6.Vc Kalken C20
6.Dames Vc Eksaarde B20

Klassement reserven

WPt
1.Vc Lochristi-wachtebeke B26
2.Asterix Avo Beveren D24
2.Dames324
4.Eevoc Ertvelde-evergem B23
4.Vc Panda's Lokeren C23
6.Dames Vc Eksaarde B22
7.Dynamo Zovoc Lievegem B21
7.Vc Kalken C21

Trainingen

Op dinsdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S3 op terrein T1
Op donderdag om 18:30 (duur: 2 uur) in S9 op terrein BZT3

Competities

Beker Dames Provinciaal
Dames Promoreeks 4A