Team

Dames2

Rosa Claeys
Tessa Wittock
Yoni Vercauteren
Silvy Van Goethem
Yalenka Van De Ven
Hazel Tyssen
Emma Reed
Stefanie De Witte
Astrid De Witte
Ellen De Schoenmaeker
Marijke Cleyman
Sjarlot Claeys
Barbara Verdood (trainer-coach-sportieve cel)
Jan Cleyman (begeleider)

Wedstrijden

za 11/09/2021 20:000 - 0Beker
Dames2 - Vc Spectrum Moerbeke- (4)
za 18/09/2021 20:000 - 0Comp
Dames2 - Gimm-e Waasland Kruibeke A
za 02/10/2021 17:000 - 0Comp
Dames2 - Vdk Bank Gent Dames Volley C
za 09/10/2021 20:300 - 0Comp
Vc Kalken A - Dames2
za 16/10/2021 20:300 - 0Comp
Vc Panda's Lokeren A - Dames2
za 23/10/2021 20:000 - 0Comp
Dames2 - Volleyteam Real Wetteren
zo 14/11/2021 18:000 - 0Comp
Mevoc Meerbeke A - Dames2
zo 28/11/2021 18:000 - 0Comp
Bmv Beveren Melsele - Dames2
za 04/12/2021 20:000 - 0Comp
Dames2 - MET. NAVOK LADIES NAZARETH A
za 11/12/2021 20:000 - 0Comp
Dames2 - Vc Delhaize Lede A
za 15/01/2022 20:000 - 0Comp
Dames2 - Vc Kalken A
za 22/01/2022 16:450 - 0Comp
Dames2 - Vc Panda's Lokeren A
za 29/01/2022 13:300 - 0Comp
Vdk Bank Gent Dames Volley C - Dames2
za 05/02/2022 20:000 - 0Beker
Dames2 - Jtv Dero Zele-berlare A (n3)
za 12/02/2022 16:000 - 0Comp
Gimm-e Waasland Kruibeke A - Dames2
za 19/02/2022 20:000 - 0Comp
Volleyteam Real Wetteren - Dames2
za 12/03/2022 20:000 - 0Comp
Dames2 - Mevoc Meerbeke A
za 02/04/2022 20:000 - 0Comp
Dames2 - Bmv Beveren Melsele
za 09/04/2022 20:000 - 0Comp
MET. NAVOK LADIES NAZARETH A - Dames2
zo 24/04/2022 18:000 - 0Comp
Vc Delhaize Lede A - Dames2

Klassement

WPt
1.Dames200
1.Gimm-e Waasland Kruibeke A00
1.Volleyteam Real Wetteren00
1.Mevoc Meerbeke A00
1.Vc Kalken A00
1.MET. NAVOK LADIES NAZARETH A00
1.Vc Delhaize Lede A00
1.Bmv Beveren Melsele 00
1.Vc Panda's Lokeren A00
1.Vdk Bank Gent Dames Volley C00

Klassement reserven

WPt
1.Dames200
1.Gimm-e Waasland Kruibeke A00
1.Volleyteam Real Wetteren00
1.Mevoc Meerbeke A00
1.Vc Kalken A00
1.MET. NAVOK LADIES NAZARETH A00
1.Vc Delhaize Lede A00
1.Bmv Beveren Melsele 00
1.Vc Panda's Lokeren A00
1.Vdk Bank Gent Dames Volley C00

Trainingen

Op dinsdag om 20:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein GZ T1+T2
Op vrijdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein BZ T2

Competities

Trofee De Doncker
Dames promoreeks 1
Beker Dames Provinciaal