Team

Dames1

Jana Verschraege
Jora Blaaser
Inse Vlegels
Dirkje Van Putte
Flore Van Loo
Fleur Van Kemseke
Marlies Van Hyfte
Lisette Hoff
Emma Van Daele
Seija Roels
Liselotte De Wael
Silke De Craene
Indra De Craene
Luc Van den Bossche (trainer-coach-scout)
Meino Rozendal (trainer-coach)
Wim Van Duyse (begeleider)
Carine Pijl (markeerder)
Nadine Strobbe (terreinafgevaardigde)

Wedstrijden

za 18/09/2021 17:003 - 2Comp
Dames1 - Namur Volley
za 25/09/2021 19:300 - 3Comp
Vbc Zandhoven A - Dames1
za 02/10/2021 20:000 - 3Comp
Dames1 - Wevoc Wellen
za 09/10/2021 17:000 - 3Comp
Vdk Gent Dames Volley B - Dames1
di 12/10/2021 20:303 - 1BCD
Wevoc Wellen - Dames1
za 16/10/2021 17:002 - 3Comp
Dames1 - Fixit Volley Kalmthout A
za 23/10/2021 20:300 - 3Comp
Bevo Beobank Roeselare A - Dames1
za 20/11/2021 20:303 - 2Comp
V.c. Zoersel A - Dames1
za 27/11/2021 20:303 - 0Comp
HOLLEBEEKHOEVE NOORDERKEMP A - Dames1
za 04/12/2021 20:003 - 2Comp
Dames1 - Topsport School Vilvoorde
za 11/12/2021 20:303 - 0Comp
Volley Haasrode Leuven A - Dames1
za 08/01/2022 21:000 - 3Comp
Namur Volley - Dames1
za 22/01/2022 20:000 - 0Comp
Wevoc Wellen - Dames1
za 29/01/2022 20:000 - 0Comp
Dames1 - Vdk Gent Dames Volley B
zo 06/02/2022 18:000 - 0Beker
Vc Delhaize Lede A (p1) - Dames1
za 12/02/2022 20:300 - 0Comp
Fixit Volley Kalmthout A - Dames1
za 19/02/2022 20:000 - 0Comp
Dames1 - Bevo Beobank Roeselare A
za 12/03/2022 20:000 - 0Comp
Dames1 - V.c. Zoersel A
zo 20/03/2022 18:000 - 0Comp
Dames1 - Vbc Zandhoven A
zo 20/03/2022 18:000 - 0Comp
Topsport School Vilvoorde - Dames1
za 02/04/2022 17:000 - 0Comp
Dames1 - HOLLEBEEKHOEVE NOORDERKEMP A
za 09/04/2022 20:000 - 0Comp
Dames1 - Volley Haasrode Leuven A

Klassement

WPt
1.Volley Haasrode Leuven A1027
1.Fixit Volley Kalmthout A1127
3.HOLLEBEEKHOEVE NOORDERKEMP A1021
4.Dames11118
5.Wevoc Wellen917
5.V.c. Zoersel A1017
7.Bevo Beobank Roeselare A1116
8.Topsport School Vilvoorde1115
9.Vdk Gent Dames Volley B108
10.Vbc Zandhoven A114
11.Namur Volley101

Trainingen

Op dinsdag om 20:00 (duur: 2.5 uur) in S9 op terrein BZ T1 + T2
Op donderdag om 20:00 (duur: 2.5 uur) in S9 op terrein BZ T3
Op vrijdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein BZ T1
Op maandag om 18:30 (duur: 2 uur) in S9 op terrein GZ T1+T2

Competities

NATIONALE 1 DAMES
Trofee De Doncker
Belgian Cup Dames

Sponsor

Wolf Oil