Dames 1

Dames 1

Hanne Cappan
Jora Blaaser
Dirkje Van Putte
Delphine De Winne
Jana Verschraege
Flore Van Loo
Fleur Van Kemseke
Marlies Van Hyfte
Emma Van Daele
Seija Roels
Liselotte De Wael
Lisette Hoff
Meino Rozendal (trainer-coach)
Luc Van den Bossche (trainer-coach-scout)
Wim Van Duyse (begeleider)
Carine Pijl (markeerder)
Nadine Strobbe (terreinafgevaardigde)

Wedstrijden

za 20/08/2022 13:00s9
Dames1: tornooi
za 27/08/2022 13:15Geel
Dames1: Tornooi in Geel
za 03/09/2022 19:300 - 3BCD
Vc Chaumont A - Dames1
za 10/09/2022 17:303 - 0BCD
M. Siks Blaasveld Vc - Dames1
za 17/09/2022 20:000 - 3Comp
Dames1 - Volley Noorderkempen A
za 24/09/2022 20:303 - 0Comp
Bevo Beobank Roeselare A - Dames1
za 01/10/2022 20:000 - 0Comp
Dames1 - Kvc Zoersel A
za 08/10/2022 20:300 - 0Comp
Nrg Vc Geel A - Dames1
za 15/10/2022 17:000 - 0Comp
Dames1 - Volley Saturnus Michelbeke
za 22/10/2022 20:000 - 0Comp
Dames1 - Datovoc Tongeren
za 05/11/2022 20:300 - 0Comp
Bidavo Bissegem A - Dames1
za 12/11/2022 20:000 - 0Comp
Dames1 - Vbc Zandhoven A
za 19/11/2022 17:300 - 0Comp
M. Siks Blaasveld Vc 1 - Dames1
za 26/11/2022 20:000 - 0Comp
Wevoc Wellen A - Dames1
za 03/12/2022 17:000 - 0Comp
Dames1 - Vc Tesla Lint A
za 10/12/2022 20:000 - 0Comp
Dames1 - Vdk Bank Gent Damesvolley B
zo 18/12/2022 18:000 - 0Comp
Topsport School Vilvoorde - Dames1
zo 08/01/2023 18:000 - 0Comp
Volley Noorderkempen A - Dames1
za 14/01/2023 17:000 - 0Comp
Dames1 - Bevo Beobank Roeselare A
za 21/01/2023 20:300 - 0Comp
Kvc Zoersel A - Dames1
za 28/01/2023 20:000 - 0Comp
Dames1 - Nrg Vc Geel A
zo 05/02/2023 17:300 - 0Comp
Volley Saturnus Michelbeke - Dames1
zo 12/02/2023 18:000 - 0Comp
Datovoc Tongeren - Dames1
za 18/02/2023 17:000 - 0Comp
Dames1 - Bidavo Bissegem A
za 04/03/2023 19:300 - 0Comp
Vbc Zandhoven A - Dames1
za 11/03/2023 20:000 - 0Comp
Dames1 - M. Siks Blaasveld Vc 1
za 18/03/2023 17:000 - 0Comp
Dames1 - Wevoc Wellen A
za 25/03/2023 20:300 - 0Comp
Vc Tesla Lint A - Dames1
za 15/04/2023 17:000 - 0Comp
Vdk Bank Gent Damesvolley B - Dames1
za 22/04/2023 20:000 - 0Comp
Dames1 - Topsport School Vilvoorde

Klassement

WPt
1.Volley Noorderkempen A26
1.Bevo Beobank Roeselare A26
1.M. Siks Blaasveld Vc 126
4.Bidavo Bissegem A23
4.Vc Tesla Lint A23
4.Vdk Bank Gent Damesvolley B23
4.Datovoc Tongeren23
4.Wevoc Wellen A23
9.Kvc Zoersel A00
9.Nrg Vc Geel A00
9.Volley Saturnus Michelbeke10
9.Topsport School Vilvoorde10
9.Vbc Zandhoven A20
9.Dames120

Trainingen

Op dinsdag om 20:00 (duur: 2.5 uur) in S9 op terrein BZ T3
Op donderdag om 20:00 (duur: 2.5 uur) in S9 op terrein BZ T1+T2
Op vrijdag om 19:00 (duur: 2 uur) in S9 op terrein BZ T1
Op maandag om 18:30 (duur: 2 uur) in S9 op terrein GZ T1+T2

Competities

NATIONALE 1 DAMES
Belgian Cup Dames