Contact

Algemene contactinformatie

VZW VAMOS Stekene – Sint-Gillis-Waas

Polenlaan 47

9190 Stekene

BTW NR: BE 0458 968 564

RPR: Gent Afdeling Dendermonde

www.volleyvamos.be

info@volleyvamos.be

Andere contactpersonen

Ben je op zoek naar iemand specifiek rond bepaalde materie? Dan kan je steeds terecht op onderstaande vermelde gegevens:

Eventsevents@volleyvamos.beAnn Beck en Eva Van Duyse
Secretariaatsecretariaat@volleyvamos.beNadine Strobbe
Administratieadmin@volleyvamos.beNadine Strobbe en Eva Van Duyse
Sportiefsportief@volleyvamos.bePascal De Windt, Koen Cleemput, Barbara Verdood en Jonas Vereecken
Communicatiecommunicatie@volleyvamos.beWim Backaert
Vrijwilligersvrijwilligers@volleyvamos.beGreet Van Moer
Sponsoringsponsoring@volleyvamos.beWim Van Duyse
Aanspreekpunt integriteitAPI@volleyvamos.beLuc Leten
Dagelijks Bestuurdagelijksbestuur@volleyvamos.beKatrien De Bock en Jurgen Santy