Terwijl een groot deel van onze VAMOS-familie nog volop geniet van zon, zee en beachvolley— of gewoon welverdiende rust na een intens seizoen — werd in Vilvoorde de loting van de Beker van België getrokken. Het lijkt misschien alsof het zaalseizoen nog veraf is, maar de eerste opslag is dichterbij dan je zou denken!


BEKER VAN BELGIË: DE KICK-OFF NAAR EEN NIEUW SEIZOEN

Ladies first: op zaterdag 30 augustus staat voor onze Dames 1 al de eerste ronde op het programma, met een uitwedstrijd tegen Volley Haasrode Leuven, steeds een ambitieus team in de reeks van onze dames. Bij winst volgt op 6 september een thuismatch tegen HVC Helchteren, de promovendus die volgend seizoen zal aantreden in nationale 1.

Onze Heren 1 starten op zondag 31 augustus, op verplaatsing bij Hofstade-Zemst. Een ploeg die enkele sterkhouders zag afhaken op het einde van vorig seizoen, maar daarom niet minder gevaarlijk. Als ze deze ronde succesvol afsluiten, mogen ze op 6 september thuis aantreden tegen Feniks Haacht of BW Nivelles, dat wordt sowieso een pittig duel om de volgende ronde te bereiken.

Als club koesteren we nog steeds prachtige herinneringen aan de vorige editie van deze bekercompetitie. Onze Dames 1 namen het toen in de 1/16e finales voor een vol huis op tegen de latere bekerfinalist Damesvolley Gent. Enkele weken later was het de beurt aan onze Heren 1, die in Stekene de kwartfinale speelden tegen Decospan Volley Menen — eveneens een toekomstige finalist — voor een ongezien aantal supporters en een ambiance die onvergetelijk is voor iedereen die VAMOS een warm hart toedraagt. Er bestaat geen twijfel over dat onze teams staan te popelen om dit nog een keertje mee te kunnen maken.

We hopen alvast op een even mooie en succesvolle bekercampagne voor beide teams.